با سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز،

همانطور که در دموهای مختلف قالب فلت سام مشاهده کرده ایم، در بخش هایی مانند فوتر و یا صفحه صورتحساب آن قابلیت نمایش آیکون های پرداخت را دارد، که البته به شما امکان مدیریت آن ها را هم داده است. در این سری از مقالات آموزش قالب فلت سام قصد داریم در رابطه با نحوه مدیریت آیکون های پرداخت در قالب فلتسام صحبت کرده و این مورد را آموزش دهیم.

آموزش مدیریت آیکون های پرداخت در قالب فلتسام

جهت مدیریت آیکون های پرداخت در قسمت سفارشی سازی قالب به بخش ووکامرس » آیکون های پرداخت مراجعه فرمایید.

در این بخش شما می توانید مشخص کنید کدام آیکون ها را در صفحه نمایش دهد. با انتخاب هر مورد به صفحه اضافه خواهد شد، برعکس آن هم با عدم انتخاب آیکون در این لیست، آیکون های پرداخت در صفحه حذف، و نمایش داده نخواهد شد.

در قسمت آیکون سفارشی شما می توانید آیکونی را که تمایل دارید به آیکون های پرداخت اضافه شود را در این قسمت آپلود و اضافه کنید.

در انتها در قسمت مکان نمایش هم می توانید انتخاب کنید که تمایل دارید آیکون های پرداخت در کدام قسمت نمایش داده شود، این که تمایل دارید آن ها در فوتر یا سایدبار سبد خرید یا در هر دو مورد نمایش داده شود.

البته باید اشاره کنیم که این آیکون های پرداخت بیشتر برای سایت های خارجی که از درگاه های پرداخت خارجی نیز استفاده می کنند مناسب است و کارایی چندانی در ایران نخواهد داشت. در صورتی که در رابطه با این آموزش قالب flatsome سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات این مقاله با ما در میان بگذارید.

شما اینجا هستید : خانه » آموزش مدیریت آیکون های پرداخت در قالب فلتسام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *