قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

تمامی کاربرانی که از وب سایت ایران فلتسام خرید می کنند، به منزله موافقت با قوانین ما نیز می باشد. در این صفحه می توانید قوانین ایران فلتسام را مشاهده کرده و مطالعه کنید.

حقوق مشتری

  1. تمامی اطلاعات مشتریان نظیر شماره همراه، ایمیل و… نزد ایران فلتسام محفوظ خواهند ماند و ایران فلتسام به هیچ عنوان این اطلاعات را فاش نخواهد کرد.
  2. ایران فلتسام خود را موظف می داند که محصول اورجینال و بدون مشکل را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

حقوق ایران فلتسام

  1. محصول خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و کد‌های استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. ایران فلتسام مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.
  2. ایران فلتسام بر روی محصولات خود هیچ گونه لایسنسی قرار نمی دهد، اما پشتیبانی در ازای هر فروش برای یک وب سایت می باشد. بنابراین هر کاربر برای سایت اضافه ای که از قالب ایران فلتسام استفاده می کند و تقاضای پشتیبانی را دارد، باید هزینه پشتیبانی به مبلغ 35000 تومان پرداخت کند.
  3. پشتیبانی ایران فلتسام تنها مخصوص قالب فلتسام است و پشتیبانی و حل مشکلات افزونه ها و یا قالب های دیگر بر عهده ی پشتیبان ما نمی باشد.
  4. فروش و یا به اشتراک گذاشتن قالب ایران فلتسام در سایت های دیگر و یا با کاربران دیگر از لحاظ شرعی حرام است و ایران فلتسام هیچ گونه رضایتی از این کار ندارد. هم چنین در صورت مشاهده این امر از طریق قانونی پیگیری خواهد شد.

 

گارانتی بازگشت وجه 7 روزه

گارانتی بازگشت وجه زمانی اجرا خواهد شد که محصولی را که از ما دریافت کرده اید دچار مشکلی باشد که از طرق پشتیبان های ما پس از درخواست حل نشود، و یا پشتیبانی به شما ارائه نشود.

توضیحات تکمیلی : باید توجه داشته باشید که مشکلات همیشه از طرف قالب نیست، گاهی اوقات ممکن است منابع هاست شما پایین باشد، در صورتی که قالب به منابع بیشتری برای اجرای بدون نقص نیاز دارد، یا ممکن است مشکل از طرف آنتی ویروس هاست تان باشد که به اشتباه کدی را بلاک می کند و باعث اجرای به اشتباه یا عدم اجرای آن کد می شود. بنابراین مشکلات همیشه مشکلات از طرف قالب نیستند.