قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

تمامی کاربرانی که از وب سایت ایران فلتسام خرید می کنند، به منزله موافقت با قوانین ما نیز می باشد. در این صفحه می توانید قوانین ایران فلتسام را مشاهده کرده و مطالعه کنید.

حقوق مشتری

  1. تمامی اطلاعات مشتریان نظیر شماره همراه، ایمیل و… نزد ایران فلتسام محفوظ خواهند ماند و ایران فلتسام به هیچ عنوان این اطلاعات را فاش نخواهد کرد.
  2. ایران فلتسام خود را موظف می داند که محصول اورجینال و بدون مشکل را در اختیار کاربران خود قرار دهد.
  3. ایران فلتسام خود را موظف میدانید که در اسرع وقت پاسخگوی مشتریان خود بوده و مشکلات آن ها را برطرف سازد.

حقوق ایران فلتسام

  1. محصول خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و کد‌های استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. ایران فلتسام مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.
  2. ایران فلتسام بر روی محصولات خود هیچ گونه لایسنسی قرار نمی دهد، اما پشتیبانی در ازای هر فروش برای یک وب سایت می باشد. بنابراین هر کاربر برای سایت اضافه ای که از قالب ایران فلتسام استفاده می کند و تقاضای پشتیبانی را دارد، باید هزینه پشتیبانی به مبلغ 35000 تومان پرداخت کند.
  3. پشتیبانی ایران فلتسام تنها مخصوص قالب فلتسام است و پشتیبانی و حل مشکلات افزونه ها و یا قالب های دیگر بر عهده ی پشتیبان ما نمی باشد.
  4. فروش و یا به اشتراک گذاشتن قالب ایران فلتسام در سایت های دیگر و یا با کاربران دیگر از لحاظ شرعی حرام است و ایران فلتسام هیچ گونه رضایتی از این کار ندارد. هم چنین در صورت مشاهده این امر از طریق قانونی پیگیری خواهد شد.
  5. ایران فلتسام در قبال نوع استفاده مشتری از قالب های به فروش رفته هیچ گونه مسئولیتی ندارد. همچنین کاربرانی که قالب ایران فلتسام را خریده و از طرف خود به افراد دیگر به فروش می رسانند تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و دسترسی آن ها به قالب فلتسام (flatsome) و حساب کاربری قطع خواهد شد.

 

گارانتی بازگشت وجه 7 روزه

گارانتی بازگشت وجه زمانی اجرا خواهد شد که محصولی را که از ما دریافت کرده اید دچار مشکلی باشد که از طرق پشتیبان های ما پس از درخواست حل نشود، و یا پشتیبانی به شما ارائه نشود.

  • در صورتی که کاربری تقاضای بازگشت وجه داشته باشد، باید از طریق پشتیبانی درخواست خود را با پشتیبان سایت درمیان بگذارد، کارشناس ایران فلتسام در صورت وجود مشکل، آن را برطرف خواهد کرد. اما حالتی که پشتیبان و کارشناس های ایران فلتسام قادر به حل مشکل نباشند، وجه محصول به فرد بازگشت داده خواهد شد.

توضیحات تکمیلی : باید توجه داشته باشید که مشکلات همیشه از طرف قالب نیست، گاهی اوقات ممکن است منابع هاست شما پایین باشد، در صورتی که قالب به منابع بیشتری برای اجرای بدون نقص نیاز دارد، یا ممکن است مشکل از طرف آنتی ویروس هاست تان باشد که به اشتباه کدی را بلاک می کند و باعث اجرای به اشتباه یا عدم اجرای آن کد می شود. بنابراین مشکلات همیشه مشکلات از طرف قالب نیستند.

توجه داشته باشید :

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد. جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی : هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی : هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

استفاده یا خرید محصولات وب سایت بی فارسی به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .