تماس با ایران فلتسام

با ما تماس گرفته و مشکلات و نظرات تان را با ما در میان بگذارید.

سوال یا مشکلی دارید؟

لطفا پیش از ارسال پیام و یا تماس با ما، پرسش و پاسخ های پرتکرار زیر را مطالعه فرمایید.

با قالب فلتسام چه سایت هایی می شود طراحی کرد؟

از آنجایی که قالب flatsome آنقدر امکانات پیشرفته و گسترده ای دارد، شما می توانید بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی هر نوع سایتی را طراحی کنید. دست شما کاملا باز است، شما می توانید هر نوع سایتی در هر موضوعی را به راحتی طراحی کنید.

آیا قالبی که در سایت شما به فروش میرسه اورجینال است؟

بله، قالبی که در سایت ما فروخته می شود اورجینال بوده و مستقیما از سایت تم فارست خریداری شده است. پس از خرید توسط تیم فلتسام فارسی، فارسی سازی شده و مشکلات آن با زبان شیرین فارسی برطرف شده است.

آیا با خرید قالب به تمامی دموها و امکانات دسترسی خواهیم داشت؟

بله، شما با خرید قالب فلتسام می توانید به تمامی امکانات و دموهای این قالب فروشگاهی دسترسی داشته باشید. هم چنین امکاناتی مانند فلتسام استودیو نیز برای شما باز خواهد بود (اغلب در مارکت های دیگر این دسترسی بسته است)، و می توانید هر دمویی را که تمایل دارید از این بخش درون ریزی کنید.

پس از خرید قالب فلتسام، تا چه زمانی آپدیت ها را دریافت می کنیم؟

پس از تهیه قالب فلتسام از ایران فلتسام، شما به صورت همیشگی می توانید به فایل های بروزرسانی قالب فلتسام دسترسی داشته باشید. تنها کافی است یک بار قالب را تهیه کنید، سپس به صورت همیشکی قالب را همراه با بروزرسانی ها و افزونه های همراه آن دریافت کنید.

پس از آپدیت قالب از طراحی اصلی، چقدر طول می کشد تا ما قالب را از شما دریافت کنیم؟

به طور معمول یک الی دو روز طول می کشد تا ما قالب را بروزرسانی کرده، مشکلات را برطرف و تغییرات لازم در رابطه با لایسنس و راست چین را انجام دهیم، سپس فایل های بروزرسانی بر روی سایت قرار خواهند گرفت.

پس از خرید قالب، روی چه تعداد دامین می تونم از قالب استفاده کنم؟ آیا محدودیت نصب دارد؟

ایران فلتسام هیچ گونه محدودیتی روی قالب های خود قرار نمی دهد، بنابراین شما می توانید قالب را روی هر تعداد دامینی که تمایل دارید نصب و استفاده کنید.

اما باید در نظر داشته باشید که پشتیبانی ما تنها برای دامینی اصلی سایت شما است، بنابراین برای دریافت پشتیبانی برای سایت های اضافی باید هزینه پشتیبانی پرداخت گردد.

اگر نیاز به راهنمایی دارید…

 

در صورتی که در رابطه با بخشی از قالب فلتسام و یا در رابطه با کار کردن با قالب سوالی دارید می توانید وارد صفحه محصول شده و در بخش نظرات سوالتان را با ما در میان بگذارید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما داده خواهد شد.

سوال و راهنمایی درباره قالب فلتسام

هنوز مشکلتون برطرف نشده؟؟!

 

در صورتی که در قالب فلتسام مشکلی دارید که در سوالات بالا ذکر نشده و نتوانستید مشکل را برطرف کنید، می تونید با ما توسط راه های ارتباطی ذکر شده در بخش زیر در ارتباط باشید تا پشتیبان ما مشکلات شما را برطرف کند.

تماس با پشتیبان در تلگرام

راه های ارتباطی با ایران فلتسام :

دریافت پشتیبانی سریع :