ایران فلتسام از کجا شروع شد…

ایران فلتسام، متولد مرداد ماه سال 1396، توسط ایمان عربی نوده بنیان گذاری و متولد شده است. از همان ابتدای کار، هدف ما ارائه خدمات پشتیبانی درجه یک به مشتریان و هم چنین محصول با کیفیت بوده است، به همین دلیل با یاری کاربران عزیزمان توانستیم در همان مدت کوتاه ابتدای کار به یکی از سایت هایی تبدیل شویم که در زمینه قالب فلتسام پیشرو بوده  و به صورت تخصصی به ارائه این محصول و خدمات پس از فروش می پردازد. 

در ایران فلتسام ما قالب فلتسام را به صورت اورجینال از تم فارست تهیه کردیم، سپس اشکال هایی که مربوط به زبان فارسی است را برطرف کردیم تا کاربران فارسی زبان عزیزمان بتوانند به راحتی و بدون مشکل با این قالب کار کنند.

ماموریت ما

همان طور که می دانید اکثر مارکت هایی که در زمینه وردپرس فعالیت دارند، مشغول به فروش بیش از هزار افزونه و قالب هستند، بنابراین ارائه خدمات پشتیبانی در این سطح کاری بسیار دشوار و گاهی اوقات غیرممکن می شود. بنابراین ما به این فکر افتادیم که به صورت تخصصی به ارائه قالب فلتسام بپردازیم، در همین راستا ایران فلتسام متولد شده و در حال ارائه خدمات پشتیبانی و محصولی با کیفیت به مشتریان خود است.

هدف ما در ایران فلتسام، ارائه محصول اورجینال و با کیفیت است که تمامی نیازهای کاربر که از قالب موردنیازش انتظار دارد برطرف کند، هم چنین اولویت دیگر ما ارائه خدمات پشتیبانی درجه یک است، که شعار اصلی ما نیز می باشد.

اعتماد شما عزیزان، افتخار و سرمایه ماست…

ایران فلتسام به جهت بالا بردن کیفیت کار و همچنین اطمینان خاطر شما عزیزان از خرید و دریافت پشتیبانی مناسب، اقدام به تهیه نماد اعتماد و لوگوی طلایی وب سایت ساماندهی کرده است، لذا می توانید با خیالی آسوده در وب سایت ما خرید کرده و از پشتیبانی ما برخوردار شوید.

لوگو طلایی :

logo-samandehi

نماد اعتماد :

پرداخت امن :

تیم ایران فلتسام

ایمان عربی نوده
مدیر سایت

هدف اصلی ما از ابتدای تولد ایران فلتسام ارائه بهترین پشتیبانی قالب فلتسام و محصولی با کیفیت بالا بوده است، در همین راستا هم تمام سعیمان را خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

ابولفظل رحمانی

ابوالفضل رحمانی
طراح و پشتیبان

فرقی نداره چه سایتی بخواید طراحی کنید، در هر صورت قالب فلتسام که چند منظوره هست برای شما یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود و با سرعت عالی درکنار امکانات  و پشتیبانی سریع و فوق العاده به کمک شما خواهیم آمد.

اطلاعات تماس و آدرس :

  • آدرس : استان گلستان، بخش مرکزی ، شهر گرگان، کوی امام حسین ، خیابان شهید رجب نژاد [سجادیه] ، بن بست شهیدرجب نژاد3 ، پلاک 0 ، طبقه همکف – گرگان، کوی سجادیه، رجب نژاد سوم، انتهای کوچه، سمت چپ
  • کد پستی : 4914856647
  • شماره تماس : 09923298031
  • ساعات کار و پشتیبانی : 9 صبح الی 9 شب