حتما برای شما هم پیش آمده زمانی که برای درگاه پرداخت به بانکی درخواست می دهید، از شما آی پی سایت تان را می خواهند. پیدا کردن ip سایت یا همان آی پی درگاه پرداخت سایت بسیار ساده است، تنها کافی است طبق دستورالعملی که در ادامه به شما عزیزان ارائه می دهیم عمل کنید.

برای انجام این کار ما دو روش به شما نشان می دهیم که شما می توانید هر طور که تمایل دارید اقدام کرده و آی پی سایت تان را پیدا کنید. با ما در این سری از مقالات آموزش قالب فلتسام همراه باشید.

روش اول : درخواست آی پی از شرکت هاستینگ

روش اول همان طور که از تیتر آن مشخص است، می توانید از طریق پشتیبانی سایتی که از آن ها هاست تان را تهیه کردید درخواست کنید تا آی پی سایت تان را در اختیار شما قرار دهند. این روش بیشتر قابل اعتماد است و ما هم در ایران فلتسام زمانی که درخواست درگاه پرداخت آنلاین را به بانک مورد نظرمان ارائه دادیم، از همین روش اول اقدام کردیم.

روش دوم : دریافت آی پی از طریق سایت و ابزارهای آنلاین

جهت دریافت آی پی سایت هم چنین می توانید از سایت های آنلاین استفاده کنید. سایت ها و ابزارهای مختلفی وجود دارند که شما می توانید از آن ها در راه های مختلفی استفاده کنید، یکی از این ابزار ها ip checker هستند که به شما کمک می کنند تنها با وارد کردن آدرس سایت تان، آی پی آن را بدست بیاورید.

دو سایت معروف که می توانند به شما در این راه کمک کنند سایت های getsiteip و ipinfo هستند که تنها کافی است در کادر آدرس سایت تان را وارد کرده و سپس اینتر را بزنید، در انتها آی پی سایت تان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش پیدا کردن آی پی درگاه پرداخت سایت

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، ما آدرس وب سای گوگل را وارد کردیم و در نهایت اطلاعاتی از این سایت که شامل آی پی آن است را به ما نمایش می دهد.

شما اینجا هستید : خانه » آموزش پیدا کردن آی پی درگاه پرداخت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *