با سلام، دوباره با سری جدیدی از مقالات آموزش قالب flatsome با شما هستیم. در مطالب قبل آموزش آموزش کار با سربرگ ساز قالب فلت سام ، آموزش تغییر فونت قالب فلتسام به فونت های فارسی را داشتیم، اما در این مقاله سعی داریم آموزش تغییر کپی رایت فوتر قالب فلتسام را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم بنابراین با ما همراه باشید.

در تمامی وب سایت های وردپرس بخشی به نام فوتر یا پاورقی وجود دارد، که شما می توانید در آن جا کپی رایت مورد نظرتان را قرار دهید. قالب flatsome هم دارای این بخش است و شما میتوانید به راحتی با استفاده از بخش سفارشی سازی پاورقی این قالب، آن بخش را تغییر دهید.

آموزش تغییر کپی رایت فوتر قالب فلتسام

برای تغییر و ویرایش بخش کپی رایت فوتر قالب فلتسام، به بخش سفارشی سازی و سپس به قسمت پاورقی/پانوشت مراجعه نمایید. در این قسمت، بخشی به نام Absolute footer قرار دارد که مربوط به کپی رایت این ناحیه می باشد.

آموزش تغییر کپی رایت فوتر قالب فلتسام

همان طور که در این ناحیه مشاهده می کنید، تنظیماتی در این بخش در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید به راحتی این بخش را مدیریت کنید. دو ناحیه متنی قرار گرفته اند که شما می توانید با استفاده از کد html و یا shortcode این ناحیه را ویرایش کنید.

آموزش های دیگر قالب فلتسام را می توانید در بخش آموزش قالب فلت سام پیدا کنید.

شما اینجا هستید : خانه » آموزش تغییر کپی رایت فوتر قالب فلتسام

2 دیدگاه برای “آموزش تغییر کپی رایت فوتر قالب فلتسام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *