در این سری از مقالات آموزش قالب flatsome قصد داریم نحوه غیرفعال کردن Jquery Migrate را در قالب فلتسام توضیح دهیم. اما قبل از آن بهتر است ببینیم که اصلا چیست و چگونه به بهبود عملکرد سایت ما کمک می کند.

Jquery Migrate چیست؟

Jquery Migrate یکی از کتابخانه های جاوا اسکریپت است. این Library کمک می‌کند تا کدهای نوشته شده با ورژن‌های قبل از 1.9 jquery به درستی اجرا شوند. وب سایت‌های وردپرسی که دارای قالب و افزونه‌های آپدیت شده و جدید هستند نیازی به فایل Jquery Migrate ندارند و می‌توانند آن را حذف کنند.

بنابراین در صورتی که سایت شما نیازی به آن نداشته و بارگذاری این کتابخانه را از روی سایت تان حذف کنید قطعا به بهبود عملکرد و سرعت سایت شما کمک خواهد کرد.

آموزش غیرفعال کردن jquery migrate در قالب فلتسام

برای شروع و غیرفعال کردن این مورد به قسمت ایران فلتسام » تنظیمات قالب » عملکرد در پیشخوان وردپرس مراجعه بفرمایید. در انتهای این بخش از تنظیمات، گزینه غیرفعال سازی مهاجرت JQUERY قرار گرفته که کافی است تیک گزینه را فعال کنید.

آموزش غیرفعال کردن jquery migrate در قالب فلتسام

در انتها با فعال کردن تیک این گزینه و سپس ذخیره تنظیمات، کتاب خانه jquery migrate غیرفعال شده و دیگر بارگذاری نخواهد شد.

امیدواریم این سری از مقالات آموزش قالب Flatsome و آموزش وردپرس برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. در صورتی که هرگونه سوال و یا نظری در این زمینه داشتید می توانید با ما در بخش نظرات این مطلب در میان بگذارید.

شما اینجا هستید : خانه » آموزش غیرفعال کردن jquery migrate در قالب فلتسام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *