توجه داشته باشید :

ارائه خدمات پشتیبانی به افرادی که قالب فلتسام را از وب سایت خود ما تهیه کرده اند کاملا رایگان است، و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی ندارند. لذا کاربران ما میتوانند از بخش تماس با ما و راه های ارتباطی ارائه شده اقدام به درخواست پشتیبانی کنند.

اما افرادی که قالب فلتسام خود را از سایتی غیر از ایران فلتسام تهیه کرده باشند، جهت دریافت خدمات پشتیبانی باید هزینه این خدمات را پرداخت کنند تا بتوانند از خدمات ما بهره مند شوند.

پشتیبانی قالب فلتسام

از آنجایی که بسیاری از کاربران مارکت های دیگر جهت دریافت پشتیبانی مناسب و سریع تر به وب سایت ما مراجعه می کنند، تصمیم گرفتیم به افرادی که قالب فلتسام را از ما تهیه نکرده اند هم پشتیبانی ارائه کنیم، به همین سبب بخش پشتیبانی قالب فلتسام برای همه کاربران راه اندازی شده است.

پشتیبانی ایران فلتسام سریع ترین ارائه پشتیبانی و بیشترین رضایت را در تمامی مارکت ها از آن خود کرده است، شما می توانید با تماس با شماره پشتیبانی و یا ارتباط از طریق پیام رسان های ذکر شده در بخش تماس با ما، در سریع ترین زمان ممکن (بین 5 دقیقه الی 2 ساعت) از پشتیبانی ما بهره مند شوید.

تماس با پشتیبان سایت

کاربران عزیز میتوانید پس از تهیه پکیج پشتیبانی قالب flatsome، از راه های ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما، با ما تماس بگیرید.